NO

EN

 

Logg inn

Bli kunde

Husk meg

Jeg godkjenner avtalen

Tack för visat intresse!
Vi återkommer till dig så snart vi kan.

Kontakt

Bildbyrån
Tollbugata 8
0152 Oslo

info@bildbyran.no
454 55 554


Generelle spørsmål
454 55 554
info@bildbyran.no

Bestilling av fotooppdrag
454 55 554 / din lokale kontakt
info@bildbyran.no

Angår dine spørsmål bildesystemet?
support@bildbyran.se

Fotografer

Fredrik Varfjell, Oslo
fredrik@bildbyran.no
974 15 941

Vegard Wivestad Grøtt, Oslo
vegard@bildbyran.no
994 48 110

Jon Olav Nesvold, Oslo
jon.olav@bildbyran.no
454 55 554

Joel Marklund, Stockholm
joel@bildbyran.se
+46 (0) 70-881 01 09

Nils Jakobsson, Sundsvall
nils@bildbyran.se
+46 (0) 70-891 01 04

Niklas Larsson, Stockholm
niklas@bildbyran.se
+46 (0) 76-308 10 08

Daniel Stiller, Göteborg
stiller@bildbyran.se
+46 (0) 70-281 51 67

Simon Hastegård, Stockholm
simon@bildbyran.se
‭073-425 72 79‬

Maxim Thoré, Stockholm
maxim@bildbyran.se
‭073-683 78 68‬

Johanna Lundberg, Stockholm
johanna@bildbyran.se
+46 (0) 72-502 66 83

Carl Sandin, Göteborg
carl@bildbyran.se
+46 (0) 70-645 57 26

Ludvig Thunman, Lund
ludvig@bildbyran.se
+46 (0) 70-393 92 64

Petter Arvidson, Lund
petter@bildbyran.se
+46 (0) 70-877 00 01



Kontor

Jon Olav Nesvold, daglig leder Norge
jon.olav@bildbyran.no
454 55 554

Niklas Larsson, daglig leder Sverige
niklas@bildbyran.se
+46 (0) 76-308 10 08

Leif Andersson, selger
leif@bildbyran.se
+46 (0) 451-81012 / 70-881 01 02

Lars Folkesson, selger
lars@bildbyran.se
+46 (0) 70-549 32 49

Jessica Mainardis, koordinator
jessica@bildbyran.se
+46 (0) 73-380 24 11

Peter Almgren, koordinator
peter@bildbyran.se
+46 (0) 70-559 33 25

Fredrik Lindahl, fototekniker
fredrik@bildbyran.se
+46 (0) 451-81010

Besøksadresser

Bildbyrån
Tollbugata 8
0152 Oslo

Bildbyrån
Völundsgatan 8
113 21 Stockholm

Bildbyrån
Torsgatan 3a
411 04 Gøteborg

Bildbyrån
Scheelevägen 17
223 70 Lund

Bildbyrån
Industrigatan 12
281 43 Hässleholm

Bildbyrån
Storgatan 73
852 30 Sundsvall

Bildbyrån
Såguddsvägen 32
97561 Luleå